SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 250 000 €
(13 441 € / м²)
Распродаја
4
1
93 м²
Rue de la Croix Nivert, Paris

спаваћа соба4
равно93 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Imaginez-vous vivre dans ce superbe appartement de 93 m², niché au cœur du très prisé 15ᵉ arrondissement de Paris, à deux pas du métro Pasteur. Situé ...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rue de la Croix Nivert, Paris
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству