SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
320 000 €
(7 442 € / м²)
Распродаја
2
1
43 м²
Rue de la Croix Nivert, Paris

спаваћа соба2
равно43 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Laissez-vous séduire par cet appartement de 43 m², niché au rez-de-chaussée d'une copropriété sécurisée et soigneusement entretenue. Dès l'entrée, un ...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

СпратОдвојени тоалетПриродно светлоБезбедност

Гас
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Rue de la Croix Nivert, Paris
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству