SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
460 000 €
(6 571 € / м²)
Распродаја
3
1
70 м²
Rue de Thionville, Paris

спаваћа соба3
равно70 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Découvrez ce charmant appartement de 70 m², idéalement situé dans le 19ème arrondissement de Paris. Niché au 3ème étage d'une résidence sécurisée, cet...

Гас
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Rue de Thionville, Paris
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству