SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 100 000 €
(11 702 € / м²)
Распродаја
4
1
94 м²
Route de la Seine à la Butte Mortemart, Paris

спаваћа соба4
равно94 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Laissez-vous séduire par ce charmant appartement de 94 m², idéalement situé dans le prestigieux 16ème arrondissement de Paris, sur la paisible Rue Sin...

Друго
Старост понуде: 9дана
Ажурирано: 9дана

Локалитети

Route de la Seine à la Butte Mortemart, Paris
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству