SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 190 000 €
(6 648 € / м²)
Распродаја
6+
1
179 м²
Rue de la Croix Nivert, Paris

спаваћа соба6+
равно179 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Découvrez ce vaste appartement de 179 m², baigné de lumière et situé dans un quartier recherché. Ce bien unique, par sa taille et ses nombreuses possi...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторПриродно светлоСпрат

Електрични
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Rue de la Croix Nivert, Paris
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству