SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 170 000 €
(10 833 € / м²)
Распродаја
3
1
108 м²
Boulevard Lannes, Paris

спаваћа соба3
равно108 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Magnificent 107m² (1,152 sq ft) family apartment located on the ground floor of a secure 1913 building with concierge, in the heart of the sought-afte...

Гас
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Boulevard Lannes, Paris
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

BARNES Passy-La Muette

Слични огласи

Слично у иностранству