SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 150 000 €
(23 000 € / м²)
Распродаја
2
1
50 м²
Rue Saint-Honoré, Paris

спаваћа соба2
равно50 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

SAINT HONORÉ STREET - VENDÔME SQUARELAMARCK presents you exclusively this ideally located 2-room apartment in the center of Paris, situated in an old ...

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Rue Saint-Honoré, Paris
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

LAMARCK IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству