SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 300 000 €
(16 667 € / м²)
Распродаја
4
1
78 м²
Rue de Vaugirard, Paris

спаваћа соба4
равно78 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

À VENDRE PARIS 6ÈME - NOTRE-DAME DES CHAMPS / VAVIN - BIEN COUP DE COEUR AVEC VUES - Au coeur du très recherché quartier Notre-Dame-des-Champs, dans l...

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rue de Vaugirard, Paris
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

PARIS LUXURY HOMES

Слични огласи

Слично у иностранству