SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
390 000 €
(12 581 € / м²)
Распродаја
2
1
31 м²
Rue Deparcieux, Paris

спаваћа соба2
равно31 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

Paris 14e – Rue Deparcieux | 2 pièces rénové par architecte, au calme et lumineux
À deux pas de la rue Daguerre, dans une copropriété rénovée avec co...

Електрични
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Rue Deparcieux, Paris
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Delambre Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству