Листа понуда
17
17
17
2 250 000 €
(14 516 € / м²)
Распродаја
5
1
155 м²
Avenue de Wagram, Paris
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
5
равно
155 м²
купатила
Преведи на Енглески
Paris 8th Arrondissement, Courcelles/Place des Ternes - Bright 2nd-floor apartment - 3 bedrooms - High ceilings.
Ideally located near shops and ren...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Лифт
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
Е - Неекономично
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Гас
Прикажи све параметре
Старост понуде:
10дана
Ажурирано:
8дана
Пријави оглас
Локалитети
Avenue de Wagram, Paris
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.