SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
298 000 €
(9 030 € / м²)
Распродаја
1
1
33 м²
Rue du Faubourg Saint-Martin, Paris

спаваћа соба1
равно33 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

A44232SVB75 - Very bright with four windows and a Velux, this large studio apartment overlooks a quiet courtyard. It boasts a high ceiling of 3.10m, a...

Друго
Старост понуде: 26дана
Ажурирано: 14дана

Локалитети

Rue du Faubourg Saint-Martin, Paris
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Leggett Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству