SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
355 000 €
(3 515 € / м²)
Распродаја
4
1
101 м²
Rue Maurice Fillon, Parempuyre

спаваћа соба4
равно101 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Découvrez cet appartement aux prestations de qualité, idéalement situé dans un secteur prisé pour sa qualité de vie, au cœur de la paisible commune de...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Гас
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Rue Maurice Fillon, Parempuyre
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству