SUPA24
119 000 €
(4 103 € / м²)
Распродаја
2
1
29 м²
Rue Delizy, Pantin

спаваћа соба2
равно29 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - David Valendoff vous propose: Opportunité à Saisir - Appartement 2 Pièces à Rénover à Pantin proche de toutes commodités.Vous recherchez ...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Rue Delizy, Pantin
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству