SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
309 900 €
(5 080 € / м²)
Распродаја
3
1
61 м²
Place Albert Lemarignier, Ouistreham

спаваћа соба3
равно61 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Clarence De Redon (06 75 22 41 45) vous propose : Appartement 3 pièces de 60,92 m² environ avec grand balcon – Orientation Sud-Est Découv...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Place Albert Lemarignier, Ouistreham
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству