SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
220 080 €
(3 668 € / м²)
Распродаја
3
1
60 м²
Rue du Champ Rond, Orléans

спаваћа соба3
равно60 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

ORLEANS SONISDans une résidence de Standing de 2013 à quelques minutes de la place Dunois et aux pieds des transports, découvrez cet appartement où vo...

Друго
Старост понуде: 46дана
Ажурирано: 40дана

Локалитети

Rue du Champ Rond, Orléans
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

4% Immobilier OLIVET

Слични огласи

Слично у иностранству