SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
216 000 €
(4 075 € / м²)
Распродаја
2
1
53 м²
Grande Rue, Orchamps-Vennes

спаваћа соба2
равно53 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

À VENDRE au centre d'ORCHAMPS-VENNES venez découvrir un nouvel immeuble de standing, résidence 'ILIOS' appartement de 53 m2 avec une grande terrasse d...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 485дана
Ажурирано: 485дана

Локалитети

Grande Rue, Orchamps-Vennes
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Ab Immo 25

Слични огласи

Слично у иностранству