SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
239 625 €
(5 446 € / м²)
Распродаја
2
1
44 м²
Rue du Général Gouraud, Obernai

спаваћа соба2
равно44 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Situé à Obernai, dans un quartier résidentiel calme et recherché, découvrez ce charmant 2 pièces de 44 m² au sein d'une copropriété récente de 2011, p...

Електрични
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Rue du Général Gouraud, Obernai
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

4% IMMOBILIER MUTZIG - ICSE

Слични огласи

Слично у иностранству