SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
680 000 €
(5 620 € / м²)
Распродаја
5
2+
121 м²
Route de Saverne, Oberhausbergen

спаваћа соба5
равно121 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Au cœur d'un immeuble récent d'Oberhausbergen, ce vaste appartement de 121 m2 se situe au dernier étage et profite d'une superbe terrasse d'environ 90...

Електрични
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Route de Saverne, Oberhausbergen
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству