SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
156 000 €
(3 250 € / м²)
Распродаја
3
1
48 м²
Rue Carnot, Noisy-le-Sec

спаваћа соба3
равно48 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Erwann Chatelle vous propose: Appartement 3 pièces loué – Forte rentabilité – Noisy-le-Sec centreIdéal investisseur, rentabilité brut de ...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rue Carnot, Noisy-le-Sec
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству