SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
215 000 €
(5 513 € / м²)
Распродаја
2
1
39 м²
Rue de Malnoue, Noisy-le-Grand

спаваћа соба2
равно39 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

iad France - Sébastien Vicente vous propose: Au cOEur des Richardets – Appartement 2 pièces avec terrasse et parkingDans la résidence récente Montoit,...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Rue de Malnoue, Noisy-le-Grand
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству