SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
399 000 €
(8 489 € / м²)
Распродаја
2
1
47 м²
Villa de Beauté, Nogent-sur-Marne

спаваћа соба2
равно47 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Découvrez ce lumineux appartement de 47 m², idéalement situé au 2ᵉ étage d'une résidence bien entretenue avec ascenseur à Nogent-sur-Marne. Ce 2 pièce...

Електрични
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Villa de Beauté, Nogent-sur-Marne
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству