SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
649 000 €
(7 635 € / м²)
Распродаја
3
1
85 м²
Villa de Beauté, Nogent-sur-Marne

спаваћа соба3
равно85 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Découvrez cet appartement de 85 m², situé au 1er étage d'une résidence récente à Nogent-sur-Marne. Avec son architecture moderne, il bénéficie d'un gr...

Електрични
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Villa de Beauté, Nogent-sur-Marne
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству