SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
111 000 €
(2 413 € / м²)
Распродаја
2
1
46 м²
Boulevard de l'Armée des Alpes, Nice

спаваћа соба2
равно46 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Rayan Bouchkara vous propose: Situé dans le quartier de l'Ariane, cet appartement de 2 pièces, d'une superficie de 46 m², vous séduira p...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Boulevard de l'Armée des Alpes, Nice
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству