SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
975 000 €
(11 207 € / м²)
Распродаја
2
1
87 м²
Rue Flaminus Raiberti, Nice

спаваћа соба2
равно87 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Nice, In the heart of the highly sought-after Carré d'Or, on the prestigious Boulevard Victor Hugo, discover this superb two-bedroom flat of 87 m2 sit...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rue Flaminus Raiberti, Nice
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

HOME HUNTS

Слични огласи

Слично у иностранству