SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
271 000 €
(3 928 € / м²)
Распродаја
3
1
69 м²
Rue Gabriel Fauré, Nice

спаваћа соба3
равно69 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

iad France - Adam Marcadé vous propose: Appartement 3 Pièces avec Terrasse – Nice Ouest Situé sur les hauteurs de Nice, dans un environnement particul...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rue Gabriel Fauré, Nice
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству