SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
429 000 €
(5 797 € / м²)
Распродаја
4
1
74 м²
Avenue de la Lanterne, Nice

спаваћа соба4
равно74 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Découvrez ce superbe appartement de 74 m², niché dans une résidence de standing, fermée et sécurisée, au cœur du quartier prisé de bas de Fabron à Nic...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Avenue de la Lanterne, Nice
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству