SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
229 900 €
(3 592 € / м²)
Распродаја
3
1
64 м²
Avenue Gravier, Nice

спаваћа соба3
равно64 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Domaine de Falicon : Dans une résidence fermée, appartement de type 3/4 pièces situé au cinquième étage d'un immeuble avec ascenseur. Traversant, l'ap...

Гас
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Avenue Gravier, Nice
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

l'Adresse - C.E.C - l'Adresse - C.E.C - Nice Gorbella

Слични огласи

Слично у иностранству