SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
289 000 €
(5 667 € / м²)
Распродаја
2
1
51 м²
Rue Gabriel Fauré, Nice

спаваћа соба2
равно51 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Situé dans la résidence Le Bendola, petite copropriété de bon standing des années 50 parfaitement entretenue, cet appartement traversant Nord-Sud béné...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Rue Gabriel Fauré, Nice
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Riviera Boulevard

Слични огласи

Слично у иностранству