SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
189 000 €
(2 305 € / м²)
Распродаја
4
1
82 м²
Place François Mitterrand, Neuilly-sur-Marne

спаваћа соба4
равно82 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Marion Festa vous propose: Bel appartement 4 pièces avec balcon à Neuilly-sur-MarneVous recherchez un appartement spacieux et lumineux ? ...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Place François Mitterrand, Neuilly-sur-Marne
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству