SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
158 000 €
(2 107 € / м²)
Распродаја
3
1
75 м²
Rue Gustave Fabre, Narbonne

спаваћа соба3
равно75 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

NOUVEAUTE - EN CO-EXCLUSIVITE - QUARTIER SOUS PREFECTURE - Appartement de type T3 de 75 m2 idéalement situé en centre-ville, à proximité immédiate des...

Друго
Старост понуде: 10дана
Ажурирано: 10дана

Локалитети

Rue Gustave Fabre, Narbonne
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Ads Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству