Листа понуда
11
11
11
298 000 €
(2 099 € / м²)
Распродаја
6+
1
142 м²
Rue Gustave Fabre, Narbonne
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
6+
равно
142 м²
купатила
Преведи на Енглески
iad France - Hervé Sénégas vous propose: APPARTEMENT 141 m²CENTRE VILLE4 CHAMBRESTRAVERSANT, BALCONGRENIERVenez découvrir ce magnifique appartement de...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
Д - Мање економично
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
16дана
Ажурирано:
16дана
Пријави оглас
Локалитети
Rue Gustave Fabre, Narbonne
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.