SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
283 000 €
(3 582 € / м²)
Распродаја
4
1
79 м²
Chemin du Halage, Nantes

спаваћа соба4
равно79 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

NANTES ERDRE - SAINT JOSEPH DE PORTERIE Découvrez ce superbe appartement de plus de 78 m2, situé au 2 eme et dernier étage d'une copropriété récente...

Гас
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Chemin du Halage, Nantes
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

l'Adresse - L'Atelier Immobilier - l'Adresse - L'Atelier Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству