SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
132 900 €
(3 241 € / м²)
Распродаја
2
1
41 м²
Chemin du Halage, Nantes

спаваћа соба2
равно41 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Situé au cœur du quartier prisé de Doulon-Bottière à Nantes, venez découvrir ce charmant appartement de 2 pièces qui s'étend sur 41 m². Implanté au pr...

Гас
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Chemin du Halage, Nantes
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству