SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
174 900 €
(3 802 € / м²)
Распродаја
2
1
46 м²
Rue de Saint-Brévin, Nantes

спаваћа соба2
равно46 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Entre le Parc de Procé et la Place Emile Zola, au sein d'une petite copropriété ravalée en 2023, venez découvrir ce charmant appartement de type 2, en...

Гас
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Rue de Saint-Brévin, Nantes
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

l'Adresse - 4 immo - Coudray Lorraine - l'Adresse - Coudray Lorraine - Zola

Слични огласи

Слично у иностранству