SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
399 000 €
(4 337 € / м²)
Распродаја
4
1
92 м²
Rue des Venêts, Nanterre

спаваћа соба4
равно92 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Découvrez ce superbe appartement de 92 m², idéalement situé au cœur de Nanterre, parfait pour les familles et les professions libérales. Récemment rén...

Топлотна пумпа
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rue des Venêts, Nanterre
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству