SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
499 000 €
(2 819 € / м²)
Распродаја
6+
2+
177 м²
Avenue Foch, Nancy

спаваћа соба6+
равно177 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Découvrez cet appartement d'exception de 177 m², idéalement situé au cœur du centre historique de Nancy, à seulement 100 m de la place Stanislas. Offr...

Електрични
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Avenue Foch, Nancy
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству