SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
139 000 €
(1 738 € / м²)
Распродаја
5
1
80 м²
Avenue Foch, Nancy

спаваћа соба5
равно80 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

L'Hôtel Immobilier, votre spécialiste de l'immobilier à Nancy et alentours, vous propose cet appartement au calme, lumineux, de type T5 au 2ᵉ étage d'...

Гас
Старост понуде: 49дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Avenue Foch, Nancy
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

L'hotel Immobilier Nancy

Слични огласи

Слично у иностранству