SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
116 000 €
(2 900 € / м²)
Распродаја
2
1
40 м²
Rue du Maréchal Pierre Koenig, Nancy

спаваћа соба2
равно40 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Découvrez ce charmant T2 moderne de 43 m2, idéalement situé dans la résidence Les Villas du Parc niché sur le Plateau de Haye.L’appartement se compose...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Гас
Старост понуде: 93дана
Ажурирано: 80дана

Локалитети

Rue du Maréchal Pierre Koenig, Nancy
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Id Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству