SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
181 900 €
(1 783 € / м²)
Распродаја
4
1
102 м²
Rue Sainte-Barbe, Munster

спаваћа соба4
равно102 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Votre agence l'Adresse à Ingersheim, vous propose en exclusivité à SOULTZEREN dans une petite copropriété calme ce superbe duplex de 102m2 (Loi Carr...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Одвојени тоалетДрвене гредеОтворени животни просторКаминБојлер

Електрични
Старост понуде: 131дана
Ажурирано: 55дана

Локалитети

Rue Sainte-Barbe, Munster
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

l'Adresse - Burn et Dubich Immobilier - l'Adresse - Burn et Dubich Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству