SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
249 000 €
(2 736 € / м²)
Распродаја
5
1
91 м²
Rue de la Paix, Mundolsheim

спаваћа соба5
равно91 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Situé au 3e étage d'un immeuble bien entretenu, ce bel appartement de 5 pièces développe 91 m2 et offre un cadre de vie confortable à Mundolsheim. Av...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Електрични
Старост понуде: 11дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rue de la Paix, Mundolsheim
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству