SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
145 990 €
(2 116 € / м²)
Распродаја
3
1
69 м²
Avenue DMC, Mulhouse

спаваћа соба3
равно69 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

SITUE DANS UNE PETITE RESIDENCE AVEC ESPACES VERTS, ce, bel appartement de 3 pièces en rez-de-jardin, est proche de toutes commodités. D''une superfic...

Гас
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Avenue DMC, Mulhouse
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

PROPRIETES PRIVEES

Слични огласи

Слично у иностранству