SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
112 500 €
(1 278 € / м²)
Распродаја
4
1
88 м²
Passage Chaptal, Mulhouse

спаваћа соба4
равно88 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

IMBS IMMOBILIERE SERVICES vous propose à la vente cet appartement F4 de 88,58 m² situé au 1er étage d’un immeuble en copropriété au 15 avenue Aristide...

Друго
Старост понуде: 23дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Passage Chaptal, Mulhouse
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IMBS IMMOBILIERE SERVICES

Слични огласи

Слично у иностранству