SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
285 000 €
(2 478 € / м²)
Распродаја
5
1
115 м²
Grande Rue, Mouthe

спаваћа соба5
равно115 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Mouthe : Idéalement situé au centre du village et à proximité de tous les commerces , dans copropriété récente, calme et entretenue , un appartement c...

Друго
Старост понуде: 67дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Grande Rue, Mouthe
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Bauquier Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству