SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 380 000 €
(14 375 € / м²)
Распродаја
4
1
96 м²
Route des Lindarets, Montriond

спаваћа соба4
равно96 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

In the heart of the highly sought-after hamlet of Ardent in Montriond, just 70 meters from the cable car, discover a rare property for sale: a high-en...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаКаминОтворени животни просторТуш кабинаОдвојени тоалет

Друго
Старост понуде: 9дана
Ажурирано: 9дана

Локалитети

Route des Lindarets, Montriond
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Leman Property Prestige Lac Léman

Слични огласи

Слично у иностранству