SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
287 000 €
(5 740 € / м²)
Распродаја
3
1
50 м²
Rue Pierre Pépin, Montreuil

спаваћа соба3
равно50 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Thierry Blons vous propose: Appartement 3 pièces situé au 5e étage sur 6 d’une résidence calme, bien entretenue et sécurisée avec gardien...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Одвојена кухињаНакон реконструкцијеПриродно светлоПогледБезбедност

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Rue Pierre Pépin, Montreuil
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству