SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
320 000 €
(5 079 € / м²)
Распродаја
3
1
63 м²
Rue Pierre Pépin, Montreuil

спаваћа соба3
равно63 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Bas Montreuil limite Vincennes, copropriété mixte composée d'ateliers d'artistes et d'appartements. Nous vous proposons un bien atypique composé d'un...

Гас
Старост понуде: 11дана
Ажурирано: 11дана

Локалитети

Rue Pierre Pépin, Montreuil
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

l'Adresse - Pierre et Patrimoine - Montreuil - l'Adresse - Pierre et Patrimoine - Montreuil - Croix de Chavaux

Слични огласи

Слично у иностранству