SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
240 000 €
(7 059 € / м²)
Распродаја
2
1
34 м²
Rue Pierre Pépin, Montreuil

спаваћа соба2
равно34 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Amara Alliche vous propose: Appartement 2 pièces - Rénové - Mairie de Montreuil ligne 9Situé dans un quartier vivant de Montreuil, à 300 ...

Друго
Старост понуде: 32дана
Ажурирано: 32дана

Локалитети

Rue Pierre Pépin, Montreuil
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству