SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
213 000 €
(3 435 € / м²)
Распродаја
3
1
62 м²
Cour Alfred Wegener, Montpellier

спаваћа соба3
равно62 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Au dernier étage d'une résidence récente de 2013 à Montpellier, cet appartement de 3 pièces développe 62 m² et bénéficie d'une superbe terrasse d'envi...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Електрични
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Cour Alfred Wegener, Montpellier
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству