SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
166 000 €
(4 256 € / м²)
Распродаја
2
1
39 м²
Rue Claude Bourdet, Montpellier

спаваћа соба2
равно39 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Coup de cœur assuré !Idéalement situé à deux pas de l’arrêt de la ligne 5 'Yves du Manoir', ce charmant 2 pièces de 40 m2 séduit immédiatement par sa ...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rue Claude Bourdet, Montpellier
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Gb Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству