SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
199 000 €
(2 519 € / м²)
Распродаја
4
1
79 м²
Avenue des Moulins, Montpellier

спаваћа соба4
равно79 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Situé à Montpellier, cet appartement de 4 pièces offre une surface d'environ 79 m2 Carrez (93 m2 au sol), au 3ème étage d'une résidence de 2010 avec a...

Гас
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Avenue des Moulins, Montpellier
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству